Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
ATEŞLİ SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMA SERİLERİ VE PROGRAM

Tarih: 10 Ekim 2017 Salı

ATEŞLİ SİLAHLAR TÜM DALLAR

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

14-19 EKİM 2017 / MERSİN

ÖNEMLİ DUYURU

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Ateşli Silahlar Tüm Dallar Türkiye Şampiyonası 14-19 Ekim 2017 tarihlerinde ekte belirtilen program dahilinde Mersin'de yapılacaktır.

- İlan edilmiş olan yarışma programı ve saatleri 14.10.2017 tarihinde yapılacak olan Tertip Kurulu Toplantısında değişiklik gösterebilir. Bu nedenle; yapılacak olan toplantıya katılım büyük önem arz etmektedir. Sonrasında yapılacak olan  değişiklik talepleri ya da itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

- Son gün yapılması planlanmış olan Rapid Tabanca yarışmasına katılım için yoğun başvuru yapılmış olması nedeni ile, Genç Erkekler Rapid Tabanca yarışması 16 Ekim 2017 Pazartesi gününe kaydırılmış olup, söz konusu yarışmanın resmi antrenmanı bir gün önce (15 Ekim 2017 Pazar) yapılacaktır. Büyük Erkekler Rapid Tabanca yarışması daha önce ilan edilmiş olan tarihte yapılacaktır.

- Yarışma listelerinde kırmızı punto ile belirtilmiş olan sporcular yaş aralıkları itibari ile bir üst kategoride yarışacaklarından; Yarışma Talimatının ilgili maddesi gereği bir üst kategoride yarışmak istediklerine dair dilekçelerini 14.09.2017 tarihinde yapılacak olan tertip kurulu toplantısında tertip kuruluna vermeleri gerekmektedir. Aksi durumda söz konusu sporcular yarışma listelerinden çıkarılacak ve yarışmalara alınmayacaktır.

Yarışma Programı için tıklayınız.

Yarışma Serileri için tıklayınız.