Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu
Kulüpler
# Kulüp Adı Şehir Başkan
# Kulüp Adı Şehir Başkan
1 ANTALYA ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya VELİ ÇAVLI
2 AYDIN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın BEDİR TOPTAŞ
3 DİYARBAKIR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır ŞEYHMUS KIZILASLAN
4 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir KAYA BİLGE
5 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ Karaman HÜSEYİN YAMAÇ
6 İLKADIM SARP SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Fatih Köymen
7 KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kocaeli ALİ YEŞİLDAL
8 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin ERGÜN AYDOĞAN
9 1919 ATAKUM AVCILAR ATICILAR BALIKÇILAR İHTİSAS GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun İSMAİL BÜLBÜL
10 1920 MARAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş CEMAL TANRIVERDİ
11 1932 MALATYAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya AZİZ YİĞİT
12 Adana Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği Adana Hüseyin ÖZTEKİN
13 ADANA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adana CUMALİ HAKE
14 ADIYAMAN DOĞA ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adıyaman ABDURRAHMAN GÜNDÜZ
15 ADIYAMAN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Adıyaman HÜSEYİN YAŞAR SARIKAYA
16 Akdeniz Atıcılık Spor Kulübü Derneği Mersin Ahmet Kılınç
17 AKDOĞAN AVCILAR ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Tokat ABDURRHMAN UTUŞ
18 Akhisar Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Manisa Muammer BÖCÜK
19 ALTINOK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kastamonu RECEP URKUŞ
20 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara SONER BAŞKAYA
21 ANKARA POLİS AKADEMİSİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MUSTAFA ÇAY
22 Ankara Yüzme Kulübü Ankara Suha BAŞER
23 ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya Ahmet Paşaoğlu
24 ANTALYA POLİS SPOR GÜCÜ DERNEĞİ Antalya CENGİZ AKAR
25 ARİFİYE ATILGAN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya ASYA CENGİZ
26 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara KEMAL AKSU
27 Avcılar ve Atıcılar İhtisas Kulübü Samsun Nihat Batur
28 Aydın Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği Aydın Polat Bora Mersin
29 AYDIN ZAFER MAHALLESİ AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın CAHİT OKTAV SABANCI
30 AZİZİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya REŞİT YETİM
31 BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Antalya VELİ ÇAVLI
32 BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun YUSUF DANIŞMAZ
33 BALIKESİR İLİ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Balıkesir ALİ KEBABCIOĞLU
34 BATTALGAZİ ATICILIK VE AVCILIK GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya RAMAZAN BELLİ
35 Bergama Atıcılık İhtisas Derneği İzmir Mehmet Yozgan
36 Bergama Belediye Spor Kulübü İzmir Erol Altuğ
37 Bilecik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Bilecik Emin Yağcı
38 Bilgin Atıcılık Spor Kulübü Derneği Konya Ali Rıza Bilgin
39 Bolu Belediye Spor Kulübü Derneği Bolu Basri Gökdemir
40 Bozüyük Belediyesi İdman Yurdu Spor Kulübü Bilecik Ali Avcıoğu
41 Bölge Spor Dernek Başkanlığı Kahramanmaraş Hamza Dilden
42 BURDUR EMNİYET SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur HÜSNÜ GÜMÜŞAY
43 BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur MUSTAFA KILIÇ
44 BURDUR MERKEZ ATICILIK AVCILIK İHTİSAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Burdur LÜTFÜ TÜRE
45 Burdur Merkez Avcılık Kulübü Burdur Hüsnü Gümüşay
46 Bursa Atıcılık ve Avcılık Spor Kulübü Bursa Alp Kızılsu
47 BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Bursa ALİNUR AKTAŞ
48 BURSA MERKEZ AVCILIK- ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bursa SENİH YAZGAN
49 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bursa MUSTAFA DÜNDAR
50 CANİK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Ercan Bayraktar
51 CEYHAN AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Adana ABDULLAH MERT
52 ÇANAKKALE SOSYAL GELİŞİM GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale SERDAR BAL
53 ÇANAKKALESPOR FUTBOL KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale ÖZGÜR ŞAHİN
54 ÇANKIRI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çankırı Hasan Ballı
55 ÇARDAK BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli AHMET AYTEKİN
56 Çarşamba Safari Avcılık Atıcılık İhtisas Spor Derneği Samsun Mustafa Sezer
57 Çeştepe Mahallasi Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği Aydın Abdullah Nalbantoğlu
58 Çorum Gençlik Spor Kulübü Çorum Mustafa Özkadı
59 ÇORUM HALK EĞİTİMİ KÜLTÜR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çorum HİLAL KİRAZ
60 DENİZLİ ATICILIK İHTİSAS SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Denizli Anıl Demirtaş
61 DENİZLİ BOZKURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli MÜNÜR ENBATAN
62 Denizli Çağdaş Atıcılık Avcılık ve Okçuluk Spor Kulübü Derneği Denizli Hüseyin Emekçi
63 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Denizli Ersin Ateş
64 DİYARBAKIR TENİS ATICILIK YÜZME GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır KADRİ AKGÜN
65 DÜMREK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Çanakkale MUHARREM KARADENİZ
66 Düzce Avcılık Atıcılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Düzce Ahmet Balkancı
67 DÜZCE GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Düzce RAMAZAN AZIN
68 DÜZCE MERKEZ AVCILIK ATICILIK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Düzce SERVET SİVRİKAYA
69 EDİRNE KIRKPINAR AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Edirne ÖZGÜR
70 EDREMİT MERKEZ AVCILIK ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Balıkesir CEMAL METİN BALYALI
71 ELAZIĞ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Elazığ AKİF SITKI ESEN
72 ENS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır SEDAT ENSARİOĞLU
73 ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kayseri AYNUR TÜRKOĞLU
74 Erdemli Atıcılık Avcılık ve Spor Kulübü Derneği Mersin Faruk Ercan
75 ERZİNCAN ERGAN KAYAK KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan ŞEVKET GÖKÇEN
76 ERZİNCAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan Ahmet TUYSUZ
77 ERZİNCAN İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzincan MUSTAFA YILMAZ TOYRAN
78 ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erzurum GÜNGÖR ŞENSES
79 ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir Oğuzhan Özen
80 ESKİŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir KAMİL MURAT
81 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir NEVZAT KIRAÇ
82 Eskişehir Tepebaşı Avcılar Derneği Eskişehir İsmail Durmuş
83 ESKİŞEHİR TEPEBAŞI AVCILIK ATICILIK BALIKÇILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Eskişehir İSMAİL DURMUŞ
84 Ferdi Sporcu Ankara Başkan Yok
85 FERİZLİ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya TAİP ALTINTAŞ
86 Fethiye Avcılar Atıcılar Spor Kulübü Derneği Muğla Ali Yörük
87 Fethiye Belediye Spor Kulübü Muğla Mustafa Ferizcan
88 GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara MUHSİN HAZAR
89 GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara KENAN ANT
90 GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara İBRAHİM USLAN
91 GAZİANTEP AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ Gaziantep ALİ RIZA GÜRÜLTÜ
92 GAZİANTEP DOLPHIN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep ENVER ALBAS
93 GAZİANTEP GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Gaziantep XXXXXX
94 GAZİANTEP GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep MUSTAFA DURAN
95 GAZİANTEP POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep MEHMET KAPLAN
96 Gebze Merkez Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Kocaeli Coşkun Özkan
97 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ Çanakkale Mustafa Çalışkan
98 Gelibolu Yarımada Spor Kulübü Derneği Çanakkale Hasan Çakıroğlu
99 GENÇLİK MERKEZİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bolu SADIK ÖZTÜRK
100 Gençlik Spor Kulübü Gümüşhane Tüncail Aşkın
101 Gençlik Spor Kulübü Derneği Adana Salim Kılılç
102 GİRESUN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Giresun HALİL DEMİREL
103 Gölbaşı Tüfek Atıcıları İhtisas Spor Kulübü Adıyaman Veysel Evin
104 GÖLKENT AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya İRFAN SAKA
105 GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gümüşhane TUNCAİL AŞKIN
106 HALİTPAŞA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa KENAN ZIĞIR
107 Halk Eğitimi Kültür Gençlik Spor Kulübü Çorum Hilal Kiraz
108 İNCİRLİOVA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın BAKİ ASLANTAŞ
109 İstanbul Atıcılık ve Avcılık Spor Kulübü İstanbul Songül Kanberoğlu
110 İSTANBUL AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ İstanbul FİKRİ KURTULUŞ
111 İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ İzmir ERHAN TÜRKAY
112 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara ALİ LAPANTA
113 Kahramanmaraş Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Kahramanmaraş Hanifi Genç
114 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ Kahramanmaraş Ali İhsan Kabakçı
115 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş ALİ İHSAN
116 KAHRAMANMARAŞ KANO YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kahramanmaraş Hüseyin Eralp
117 Karabük Üniversitesi Spor Kulübü Karabük Metin Kaya
118 KARASU AVCILIK, ATICILIK VE BALIKÇILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya CEMİL ÇAKIR
119 KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır ENVER KIZIL
120 Keçiören Avcılar Derneği Spor Kulübü Ankara Mehmet Sargın
121 KIRKLARELİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kırklareli EMRAH YÜKSEL BABUŞCU
122 KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kırşehir VELİ ŞAHİN
123 KOCAELİ HEDEF ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kocaeli ŞADAN ŞEN
124 Kocaeli Merkez Avcılık Atıcılık ve İhtisas Derneği Kocaeli Erol Çolak
125 Kocaeli Spor Kulübü Derneği Kocaeli İlker Uzel
126 Koçarlı Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Derneği Aydın Hakan Akın
127 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ Konya Kamil Büyükateşli
128 KONYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Konya MAHMUT KETEN
129 Konya Merkez Avcılık Amatör Balıkçılık İhtisas Spor Kulübü Derneği Konya Bekir Bekler
130 Körfez Hereke Avcılık Atıcılık ve İhtisas Kulübü Derneği Kocaeli Ata Acar
131 Köşk Belediye Doğan Spor Kulübü Aydın Yaşar Baş
132 KUŞADASI AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın MUSTAFA ERGUN SARIOĞLU
133 KÜTAHYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kütahya SADIK
134 LİDER YÜZME SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya BURCU BİLGİÇ
135 MALATYA ATICILIK VE AVCILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya BASRİ DURAN
136 MALATYA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Malatya Ahmet Yücel
137 MANİSA AVCILIK VE ATICILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa MEHMET PALABIYIK
138 Manisa Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Derneği Manisa Mehmet Güzgülü
139 Manisa İl Emniyet Polis Gücü Spor Kulübü Manisa Mustafa Özer
140 Manisa İl Gençlik Spor Kulübü Derneği Manisa Levent Tokay
141 MANİSA MESİR ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa Erdoğan Karagöz
142 Manisa Spor Kulübü Derneği Manisa Nuri Dolgun
143 MARDİN ATICILIK VE AVCILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin KERBELA KARA
144 Mardin Atletizm Spor Kulübü Mardin Mehmet Mumin Cura
145 MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ Mardin HADİ ÇOMAKTEKİN
146 Mardin Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Mardin Metin Saidoğlu
147 MARDİN REYHANİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mardin MEHMET
148 Merpom Gençlik ve Spor Kulübü Mersin Ali Doğan
149 MERSİN ARTEMİS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin YAŞAR KESER
150 Mersin Atıcılık Avcılık Okçuluk Sanat ve Spor Kulübü Mersin Lütfiye Aydoğan
151 Mersin Avcılık ve Atıcılık İhtisas Kulübü Mersin Hüseyin Akuzun
152 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin BURHANETTİN KOCAMAZ
153 MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Mersin VEDAT AKYAR
154 MERSİN GENÇLİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Mersin MEHMET ALİ AVCI
155 MEZOPOTAMYA GENÇLİK 21 SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Diyarbakır REMZİ DAYAN
156 Mezopotamya Spor Kulübü Mardin Necmeddin Nas
157 MUĞLA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Muğla ZÜLFİKAR TÜREDİ
158 MUĞLA MERKEZ AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Muğla MUAMMER BAĞCIOĞLU
159 MURSALLI AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Aydın HÜSNÜ KARABULUT
160 Nazilli Belediye Spor Aydın Bedri Alabay
161 Nişancıpaşa Avcılık Atıcılık ve Amatör Balıkçılar İhtisas Kuübü Manisa Tevfik Erarslan
162 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ Trabzon ESRA KILIÇ ALEMDAROĞLU
163 ORDU GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ordu EMREN ÇECE
164 Osmangazi Belediye Spor Bursa Mustafa Dündar
165 Osmaniye Av Spor Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Osmaniye Faruk Doğar
166 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara Kenan Ant
167 ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya İSMET
168 PALACI GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Gaziantep ABDÜLCEBBAR PALACI
169 RİZE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Rize Cafer Küçükmustafa
170 SAKARYA ATICILIK AVCILIK İHTİSAS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya METİN GÜVENİR
171 SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya Orhan Bayraktar
172 SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sakarya SELİM ŞAHİN
173 SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ Sakarya YUSUF SEDAT BIÇAKÇI
174 SAMSUN AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun NİHAT BATUR
175 Samsun Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Samsun Yusuf İpoğlu
176 SAMSUN HEDEF SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Şaban Koç
177 SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Turgay Saat
178 SAMSUN POLİSGÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun Murat Alanyurt
179 SAMSUN SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ Samsun COŞKUN YILMAZ
180 Sarıçam Belediye Spor Adana Ramazan Akyürek
181 SARUHANLI AVCILAR VE ATICILAR İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ Manisa HASAN KOZLU
182 Seyhan Avcılık Atıcılık İhtisas Derneği Adana Mehmet Gedik
183 Silifke Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Mersin Süleyman Uğur
184 SİLİVRİ AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul MESUT GÜÇLÜ
185 SİNCAN AVCILAR VE ATICILAR KULÜBÜ DERNEĞİ Ankara HAKAN ATAK
186 Sivas Avcılık ve Atıcılık Kulübü Sivas Rasim Akkaya
187 SİVAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Sivas SALİM KILIÇ
188 Süleymanpaşa Avcılık Atıcılık Derneği Tekirdağ Hayri Baykal
189 ŞANLIURFA AVCILIK VE ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ Şanlıurfa HASAN İLGİNOĞLU
190 TEYYAREDÜZÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Giresun SALİH AKIN
191 Tosya Altınkuşak Gençlik ve Spor Kulübü Kastamonu Yılmaz Kaymak
192 TOSYA İDMAN YURDU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Kastamonu İBRAHİM KARACAN
193 TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Trabzon ESRA KILIÇ ALEMDAROĞLU
194 Trabzonspor Trabzon Osman Arz
195 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ Ankara XXXXX
196 Uludağ Spor Kulübü Bursa Armağan Anbarcılar
197 Uzunköprü Avcılar ve Atıcılar İhtisas Spor Kulübü Derneği Edirne Halit Orhon Aras
198 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul GÖKSUN UYSAL
199 YALOVA GENÇLİK HİZMETLERİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Yalova GENCER İLHAN
200 YENİDOĞU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ İstanbul RAMAZAN SALMAN
201 Yeniköy Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Aydın Mustafa Mamur
202 YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Zonguldak HASAN ZORBA
203 YİĞİT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Bolu ERHAN YÜCEER